AKADEMIA TENISA I RELAKSU, MAZURY

TENIS, SPORT CIESZĄCY SIĘ CORAZ WIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ

Tenis jest sportem ukochanym przez ponad 100 milionów graczy na całym świecie. Pozwala rozpocząć przygodę w wieku kilku lat i cieszyć się grą do późnej starości. Ma wiele korzyści, których na próżno szukać w innych dyscyplinach, a ponadto przestał być utożsamiany z dyscypliną zarezerwowaną dla elit. Do osiągnięcia sukcesów i satysfakcji wystarczy wysokiej klasy instruktor tenisa i dobre nastawienie.

Tenis jest sportem, którego naukę można rozpocząć w każdym wieku. Nie niesie ze sobą wielu ograniczeń, za to niezmiennie funduje sporą dawkę dobrej adrenaliny. Lekcje nauki gry w tenisa pomagają skutecznie wgłębić się w świat tej dyscypliny.

 

NOCLEG – Jabłoń Lake Resort

🏡 Jabłoń Lake Resort to schowana w sercu Puszczy Piskiej oaza spokoju i przyrody, w której można odsapnąć od zgiełku świata. To 500 metrów linii brzegowej pierwszej klasy czystości jeziora Brzozolasek z takimi rybkami jak: okoń, płoć, szczupak czy leszcz. To 10 hektarów terenu z przestrzennie rozplanowaną infrastrukturą – by każdy znalazł swoje miejsce.

Zakwaterowanie w Domach Mazurskich
Każdy z 10 Domów Mazurskich podzielony jest na dwa indywidualne dwuosobowe pokoje, do każdego z pokoi przynależy łazienka w skandynawskim stylu oraz taras.
W obiekcie Jabłoń Lake Resort mieści się restauracja Imbirowy Sad, która serwuje specjały kuchni europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem potraw kuchni polskiej i tureckiej. Rano Goście mogą zamówić urozmaicone śniadanie, które składa się między innymi ze świeżego pieczywa wypiekanego na miejscu.

 

ATRAKCJE WYJAZDU

Wyjazd przeznaczony jest zarówno dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z tenisem jak i dla osób, które potrafią już grać. Akademia tenisa oprócz samej gry, to czas na zrelaksowanie się pośród natury i skorzystanie z uroków mazurskiego klimatu.

✔ ponad 2 dni nauki gry w tenisa
✔ sparingi tenisowe
✔ spływ kajakowy
✔ joga
✔ wieczór przy ognisku z gitarą
✔ czas wolny w hotelu (w cenie): plaża, pomosty, Jezioro Brzozolasek – obszar Natura 2000, ogród, strefa hamaków, 2 domki tureckie, boisko do piłki nożnej/siatkówki plażowej, biblioteczka z książkami i planszówkami, wypożyczalnia kijków do Noric Walking, badminton, boule, wędkowanie – Jezioro Brzozolasek jest pełne ryb

 

 

TRENER

Podczas wyjazdu tenisowego przez cały czas dostępni będą wykwalifikowani trenerzy.

Jednym z nich jest Adam Grabiński to doświadczony trener, który ukończył między innymi kursy pod okiem trener klasy mistrzowskiej Barbary Olszy.
Tytuł trenerski uzyskał w Akademii Trenerów Tenisa pod okiem wielu wykwalifikowanych specjalistów z zakresu techniki, taktyki, psychologii, fizjologii oraz metodyki tenisa.

Więcej informacji i referencje trenera: https://www.grabtenis.pl/moje-referencje/

 

 

 

SPŁYW KAJAKOWY

Szlak kajakowy rzeką Krutynią zaliczany jest do najpiękniejszych szlaków kajakowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Rzeka ta, płynie pośród mazurskich krajobrazów. Szlak rzeki Krutyni stanowi jeden z ciekawszych i bardziej urozmaiconych szlaków kajakowych na Mazurach i nie tylko.

Większość szlaku biegnie na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego oraz w sąsiedztwie 10 rezerwatów przyrody.
Rzeka zmienia ciągle charakter. Przecinający Puszczę Piską płytki, wartki strumień, staje się z czasem nizinną urokliwą rzeczką, wijącą się wśród zarośli pełnych ptaków wodnych. Mazury eksplorowane z kajaków to nie tylko sielanka i okazja do podziwiania cudnej przyrody, ale też ekscytująca przygoda.

Przejrzyście czysta woda, głosy przyrody, zachwycające widoki – bez względu na to, gdzie się w danej chwili znajdziecie, będziecie oczarowani.

 

 

Dlaczego warto jechać?

Organizując wyjazdy, stawiamy na to, aby wyjazd był bogaty w przeżycia i atrakcje, których nie doświadczycie nigdzie indziej. Starannie dobieramy obiekty, z którymi współpracujemy, aby zapewnić wysokie standardy pobytu. Ważny jest dla nas także Wasz komfort, dlatego stawiamy na kameralne grupy. Wszystkie proponowane warsztaty, wiążą się z długoletnią współpracą z każdym z trenerów, którzy jadąc na taki wyjazd stają się częścią niego i są dostępni dla Was przez prawie cały czas trwania takiego wyjazdu. Zarówno nasi specjaliści jak i My jesteśmy dla Was przez cały czas i czuwamy nad jak najdokładniejszym przebiegiem spotkania.
Organizowane przez na wyjazdy, przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

Chcesz uzyskać więcej informacji oraz zarezerwować miejsce?

Wyślij do nas zapytanie

 

 

➡ lub napisz do mnie : kaja@flowertravel.pl

Flower Travel Incentive

EnglishPolski
Language