WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W MEKSYKU

TYGODNIOWE WARSZTATY FOTOGRAFICZNE, MEKSYK

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Każdy z nas posiada jakąś pasję, albo jeszcze nie wie, że ją posiada! Życie bez hobby i posiadania “swojego świata”, w którym może zapomnieć o problemach i dać się ponieść fantazji byłoby nudne. Zagraniczny wyjazd, sam w sobie dostarcza wiele bodźców, jednak będąc już w znacznej odległości od swojego domu, warto ten czas wykorzystać na 100 %. Cudowne plaże, niesamowita kultura , mnóstwo niezapomnianych kolorów i zapachów, przygoda, nowi interesujący ludzie, wiele starożytnych budowli, a to wszystko uwiecznione w obiektywie pod okiem profesjonalnego fotografa! Meksyk to niezwykłe Państwo, do którego nie trzeba wykonywać testów. Taki wyjazd, to wspaniały pomysł, aby oderwać się na chwilę od szarej rzeczywistości i od laptopa – pozwól sobie na spełnienie marzeń i błogi odpoczynek na meksykańskiej plaży. Wyjazd przeznaczony jest zarówno do osób, które rozpoczynających swoją przygodę z aparatem, jak i dla tych, które już kiedyś miały styczność z fotografowaniem i chciałby pogłębić swoją wiedzę.

HOTEL ALL INCLUSIVE 5*

🌴Ocean Riviera Paradise to nowo wybudowany pięciogwiazdkowy ośrodek położony na wybrzeżu Riviera Maya, bardzo blisko Playa del Carmen, Meksyk. Jest godny uwagi ze względu na ogromne, robiące niezwykłe wrażenie, rozmiary, a także nowoczesną architekturę i przepiękny wystrój wnętrz inspirowany kulturą śródziemnomorską. Ośrodek posiada wiele basenów, z których jeden znajduje się przy samej plaży, zaledwie kilka metrów od morza, a także z bujnej rodzimej roślinności, do tego 10 restauracji, 12 barów i terenów sportowych. Oferuje przede wszystkim ekskluzywne pokoje i usługi, i nowoczesne centrum spa Despacio, Dive It! Ten piękny hotel oferuje all inclusive, więc jest to idealna okazja na zasmakowanie wielu niezwykłych potraw i spróbowania wyśmienitych trunków.

Bogata oferta rozrywkowa hotelu nie pozwoli się nudzić! Do dyspozycji gości są korty tenisowe, siłownia, piłka plażowa, siatkówka, zajęcia aqua aerobik, kręgle, boccia, bilard, wieczory tematyczne, przedstawienia i dyskoteka.

Więcej informacji: https://www.oceanhotels.net/en/riviera-maya-hotels/ocean-riviera-paradise

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Podróżowanie to wspaniały sposób na zwiedzanie świata i zyskiwanie nowych doświadczeń. A co by było, gdybyśmy mogli te doświadczenia zabrać ze sobą i do tego jeszcze sprawić, by były one ciekawsze? Aparat fotograficzny jest narzędziem, który w tym nam pomoże. W ramach wyjazdu nauczymy się budować reportaż od początku do końca. Jak podróżując z aparatem i sprawić, by zdjęcia, które powstaną były nie tylko wyjątkowe i ciekawe, ale także, aby na koniec wyjazdu odpowiednio wybrane i ułożone stanowiły piękną historię.

Podróżując w różnych miejscach będziemy mieli możliwość zmierzenia się z różnymi warunkami do fotografowania. Będziemy fotografowali wykorzystując dodatkowe źródła światła, dzięki czemu, sprawimy, by nasze zdjęcia nabrały jeszcze ciekawszego charakteru. Kolejną rzeczą z jaką się zmierzymy są krajobrazy. Podróżując bardzo często chcielibyśmy zabrać ze sobą te unikalne widoki, które napotykamy. W ramach wyjazdu nauczymy się jak zrobić, by fotografować widoki w sposób wyjątkowy i kontrolowany.

CZEGO SIĘ NAUCZYMY

📷 Czego szukać na ulicy, jak wyłowić dobry kadr z miejsca, w którym bardzo dużo się dzieje.
📷 Jak fotografować to co wszyscy widzą tak by wyglądało wyjątkowo
📷 Jak sprawiać by nasze zdjęcia nie były tylko reprodukcją tego co widzimy a mogły więcej opowiedzieć.
📷 Jak z naszej podróży przygotować historię, która będzie opowieścią i nie zanudzi oglądających
📷 Jak zbudować swoje portfolio.
📷 Posługiwania się światłem zastanym i sztucznym.

Warsztaty poprowadzone zostaną przez fotografa z 20-letnim stażem Michała Obryckiego.

Przygoda z aparatem przegoniła Michała po wielu krajach na świecie realizując projekty od Pakistanu, poprzez wiele krajów europejskich, Brazylię i obie strony USA od Nowego Jorku aż po Los Angeles. Pasjonują go ludzie i te cudne, ulotne, zjawiskowe momenty, w których udaje mu się przyłapać świat i zatrzymać na fotografiach.

Wielokrotnie realizował sesje zdjęciowe, pokazy mody, wybory Miss. Jest również twórcą wielu pomysłów kalendarzy fotograficznych m.in cyklu „Po prostu Miłość” – kalendarza pod patronatem v-ce Marszałek Sejmu RP, w którym znalazły się znane polskie siatkarki , czy też kalendarza z udziałem Piłkarzy Jagiellonii Białystok. Fotografował pokazy mody m.in takich projektantów jak Natasha Pavluchenko czy Eva Minge. Brał udział jako fotograf w wielu imprezach modowych m.in takich jak: Fashion Philosophy Fashion week Poland w Łodzi oraz Fashionable East w Białymstoku. Ma też za sobą wiele sesji m .in. w Mediolanie, Paryżu.

Więcej informacji: https://michalobrycki.com/

ANNA SASS – wizażystka

Na wyjeździe towarzyszyć będzie również Anna Sass, niezwykle doświadczona i utalentowana wizażystka. Ania prowadzi także jedną z wiodących szkół wizażu na Podlasiu. Co roku jej szkołę kończy około 70 wykwalifikowanych wizażystek. Dodatkowo organizuje warsztaty MAKEUP PRO oraz indywidualne lekcje makijażu. Ma na swoim kącie obsługę wielu sesji fotograficznych zarówno w studio jak i w różnych lokalizacjach. Pracowała przy sesjach fotograficznych w wielu miejscach m.in w Paryżu czy Mediolanie.

Wraz ze swoim teamem makijażystek aktywnie uczestniczy w eventach beauty w regionie i w kraju (wybory Miss i Mistera Podlasia, Wybory Miss Studentek, liczne wydarzenia w Operze i Filharmonii Podlaskiej, Fashionable Week w Białymstoku i Fashion Week w Łodzi itp.). Współpracuje ze znanymi projektantkami mody (min. Natashą Pavluchenko, Elwirą Horosz), z salonami fryzjerskimi i salonami ślubnymi. Dodatkowo, wraz z ekipą wizażystek ANNA SASS MAKEUP TEAM regularnie świadczy usługi klientkom indywidualnym – rocznie jej studio odwiedza około 800 pań. Co najmniej kolejne 1000 dziewczyn przychodzi w roli modelek na makijaże do jej uczennic.

Więcej informacji: https://annasass.pl/

ATRAKCJE PODCZAS WYJAZDU

 • Zwiedzanie jednego z Siedmiu Nowych Cudów Świata, Chichen Itza – to najlepiej odrestaurowane na Jukatanie starożytne miasto Majów i Tolteków przyciąga tu z całego świata przede wszystkim El Castillo – rozsławiona Piramida Kukulcana będąca jednocześnie kalendarzem astronomicznym Majów.
 • Przejazd do studni podziemnej Ikkil, gdzie zaznacie orzeźwiającej kąpieli w krystalicznie czystych wodach cenote (małe krasowe jeziorko). Znajduje się 26 metrów pod powierzchnią gruntu, ma średnicę około 60 metrów. To także miejsce, gdzie możemy zaobserwować idealną grę światłem i próbować uchwycić ją na fotografii.
 • Wizyta na majańskim rynku i w prywatnej rękodzielniczej wytwórni tequili z degustacją. Spacer po kolonialnym mieście Valladolid, głównym ośrodku ruchów niepodległościowych Majów. Miejsca te są niezwykle żywe i barwne, wspaniale wyjdą na zdjęciach.
 • Przejazd do zagubionych w jukatańskiej dżungli ruin starożytnego miasta Cobá. Spacer po tropikalnym lesie, zwiedzanie najważniejszych budowli miasta: Świątynia, Boisko do Gry w Pelote, Zespół Malowideł, Wielka Piramida – najwyższa na Półwyspie Jukatan.
 • Wizyta w domu majańskiego kapłana, zwiedzanie majańkiego muzeum i degustacje miodu z przydomowej pasieki.
 • Wizyta w położonym nad brzegiem Morza Karaibskiego starożytnym porcie Majów – Tulum. Zwiedzanie Świątyni Fresków, Świątyni Zstępującego Boga, Świątyni Wiatru i położonego na stromym klifie nad turkusowymi wodami Pałacu.
 • Codzienne warsztaty fotograficzne z profesjonalnym fotografem, analiza zrobionych zdjęć
 • Ostatniego dnia podsumowanie wyjazdu i konkurs na najlepszą fotografię wyjazdu. Na zwycięzcę czeka nagroda. Wybieramy najlepsze zdjęcia, tworzymy prezentację.
 • Wieczorny w iście meksykańskim stylu z tańcami i tequillą

 

Dlaczego warto:

 • fascynująca trasa oferująca największe zabytki oraz ukryte perełki Meksyku
 • 7 dni cudownej przygody, odpoczynku, połączonej z nauką solidnego warsztatu fotografii
 • nieśpieszne poznawanie uroków fotografii w teorii i praktyce pod okiem profesjonalnego fotografa – poszukiwanie odpowiednich kadrów, praca ze światłem, zasady kompozycji i różne dziedziny fotografii podróżniczej, a także sesje portretowe z udziałem modeli. Praca ze światłem zastanym i dodatkowym
 • profesjonalna rada odnośnie wyboru sprzętu fotograficznego przed wyjazdem
 • obsługa w języku polskim
 • podczas wyjazdu przez cały czas dostępny będzie koordynator
 • brak testów COVID na wylocie z Polski

 

CENA: 8100 ZŁ / DOPŁATA DO POKOJ 1 OS – 1880 ZŁ

 • pełne wyżywienie all inclusive
 • 7 nocy w pokoju 2 osobowym, 28.06-05.07. 2021r.
 • ubezpieczenie
 • polskojęzycznego opiekuna/koordynatora dostępnego przez cały czas wyjazdu
 • warsztaty fotograficzne
 • opieka wizażystki

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • dodatkowych atrakcji, nie wymienionych w programie
 • wydatków własnych
 • ubezpieczenia obejmującego choroby przewlekłe
 • testów COVID zwalniających z kwarantanny po powrocie do Polski – dla zainteresowanych możliwość organizacji na miejscu
 • biletu lotniczego
 • sprzętu fotograficznego

 

Rekomendowane przeloty, linia lotnicza AIRFRANCE:

AF1247 28JUN WAWCDG 0615 0845
AF 650 28JUN CDGCUN 1550 1940

AF 651 05JUL CUNCDG 2155 1440+1
AF1246 06JUL CDGWAW 1920 2135

Cena biletu lotniczego wynosi ok. 3300 PLN

 

O NAS

Organizując wyjazdy, stawiamy na to, aby wyjazd był bogaty w przeżycia i atrakcje, których nie doświadczycie nigdzie indziej. Starannie dobieramy obiekty, z którymi współpracujemy, aby zapewnić wysokie standardy pobytu. Ważny jest dla nas także Wasz komfort, dlatego stawiamy na kameralne grupy. Wszystkie proponowane warsztaty, wiążą się z długoletnią współpracą z każdym z trenerów i koordynatorów, którzy jadąc na taki wyjazd stają się jego istotną częścią. Jesteśmy dostępni dla Was cały czas trwania wyjazdu. Czuwamy nad jak najdokładniejszym przebiegiem spotkania i staramy się w miarę możliwości spełnić Wasze życzenia.

 

Chcesz uzyskać więcej informacji oraz zarezerwować miejsce?

 

 

➡ lub napisz do mnie : urszula@flowertravel.pl

Read More

AKADEMIA TENISA- MAZURY

AKADEMIA TENISA I RELAKSU, MAZURY

TENIS, SPORT CIESZĄCY SIĘ CORAZ WIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ

Tenis jest sportem ukochanym przez ponad 100 milionów graczy na całym świecie. Pozwala rozpocząć przygodę w wieku kilku lat i cieszyć się grą do późnej starości. Ma wiele korzyści, których na próżno szukać w innych dyscyplinach, a ponadto przestał być utożsamiany z dyscypliną zarezerwowaną dla elit. Do osiągnięcia sukcesów i satysfakcji wystarczy wysokiej klasy instruktor tenisa i dobre nastawienie.

Tenis jest sportem, którego naukę można rozpocząć w każdym wieku. Nie niesie ze sobą wielu ograniczeń, za to niezmiennie funduje sporą dawkę dobrej adrenaliny. Lekcje nauki gry w tenisa pomagają skutecznie wgłębić się w świat tej dyscypliny.

 

NOCLEG – Jabłoń Lake Resort

🏡 Jabłoń Lake Resort to schowana w sercu Puszczy Piskiej oaza spokoju i przyrody, w której można odsapnąć od zgiełku świata. To 500 metrów linii brzegowej pierwszej klasy czystości jeziora Brzozolasek z takimi rybkami jak: okoń, płoć, szczupak czy leszcz. To 10 hektarów terenu z przestrzennie rozplanowaną infrastrukturą – by każdy znalazł swoje miejsce.

Zakwaterowanie w Domach Mazurskich
Każdy z 10 Domów Mazurskich podzielony jest na dwa indywidualne dwuosobowe pokoje, do każdego z pokoi przynależy łazienka w skandynawskim stylu oraz taras.
W obiekcie Jabłoń Lake Resort mieści się restauracja Imbirowy Sad, która serwuje specjały kuchni europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem potraw kuchni polskiej i tureckiej. Rano Goście mogą zamówić urozmaicone śniadanie, które składa się między innymi ze świeżego pieczywa wypiekanego na miejscu.

 

ATRAKCJE WYJAZDU

Wyjazd przeznaczony jest zarówno dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z tenisem jak i dla osób, które potrafią już grać. Akademia tenisa oprócz samej gry, to czas na zrelaksowanie się pośród natury i skorzystanie z uroków mazurskiego klimatu.

✔ ponad 2 dni nauki gry w tenisa
✔ sparingi tenisowe
✔ spływ kajakowy
✔ joga
✔ wieczór przy ognisku z gitarą
✔ czas wolny w hotelu (w cenie): plaża, pomosty, Jezioro Brzozolasek – obszar Natura 2000, ogród, strefa hamaków, 2 domki tureckie, boisko do piłki nożnej/siatkówki plażowej, biblioteczka z książkami i planszówkami, wypożyczalnia kijków do Noric Walking, badminton, boule, wędkowanie – Jezioro Brzozolasek jest pełne ryb

 

 

TRENER

Podczas wyjazdu tenisowego przez cały czas dostępni będą wykwalifikowani trenerzy.

Jednym z nich jest Adam Grabiński to doświadczony trener, który ukończył między innymi kursy pod okiem trener klasy mistrzowskiej Barbary Olszy.
Tytuł trenerski uzyskał w Akademii Trenerów Tenisa pod okiem wielu wykwalifikowanych specjalistów z zakresu techniki, taktyki, psychologii, fizjologii oraz metodyki tenisa.

Więcej informacji i referencje trenera: https://www.grabtenis.pl/moje-referencje/

 

 

 

SPŁYW KAJAKOWY

Szlak kajakowy rzeką Krutynią zaliczany jest do najpiękniejszych szlaków kajakowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Rzeka ta, płynie pośród mazurskich krajobrazów. Szlak rzeki Krutyni stanowi jeden z ciekawszych i bardziej urozmaiconych szlaków kajakowych na Mazurach i nie tylko.

Większość szlaku biegnie na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego oraz w sąsiedztwie 10 rezerwatów przyrody.
Rzeka zmienia ciągle charakter. Przecinający Puszczę Piską płytki, wartki strumień, staje się z czasem nizinną urokliwą rzeczką, wijącą się wśród zarośli pełnych ptaków wodnych. Mazury eksplorowane z kajaków to nie tylko sielanka i okazja do podziwiania cudnej przyrody, ale też ekscytująca przygoda.

Przejrzyście czysta woda, głosy przyrody, zachwycające widoki – bez względu na to, gdzie się w danej chwili znajdziecie, będziecie oczarowani.

 

 

Dlaczego warto jechać?

Organizując wyjazdy, stawiamy na to, aby wyjazd był bogaty w przeżycia i atrakcje, których nie doświadczycie nigdzie indziej. Starannie dobieramy obiekty, z którymi współpracujemy, aby zapewnić wysokie standardy pobytu. Ważny jest dla nas także Wasz komfort, dlatego stawiamy na kameralne grupy. Wszystkie proponowane warsztaty, wiążą się z długoletnią współpracą z każdym z trenerów, którzy jadąc na taki wyjazd stają się częścią niego i są dostępni dla Was przez prawie cały czas trwania takiego wyjazdu. Zarówno nasi specjaliści jak i My jesteśmy dla Was przez cały czas i czuwamy nad jak najdokładniejszym przebiegiem spotkania.
Organizowane przez na wyjazdy, przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

Chcesz uzyskać więcej informacji oraz zarezerwować miejsce?

Wyślij do nas zapytanie

 

 

➡ lub napisz do mnie : kaja@flowertravel.pl

Read More
EnglishPolski
Language