FlowerTravel - Organizacja eventów, incentive, konferencji i szkoleń

Wydarzenie miało na celu spotkanie pracowników firmy branży elektronicznej i zapoznanie ich z nowymi produktami wprowadzanymi na rynek. Celem stawianym przez klienta było przygotowanie, zorganizowanie konferencji i atrakcji towarzyszących, które umożliwią prezentację nowych produktów firmy.
Założony cel został osiągnięty przez zorganizowanie profesjonalnych warsztatów filmowych w czasie których pracownicy mieli za zadanie nakręcić firm reklamujący w zabawny sposób dany produkt. Uczestnicy otrzymali scenariusze filmowe, niezbędne rekwizyty oraz sprzęt audio wizualny.
Zostali również przeszkoleni z podstaw kręcenia filmów i pracy na planie. Grupa została podzielona na drużyny, każda z nich miała nakręcić film na temat innego produktu. Zadanie pozwoliło lepiej poznać uczestnikom dany produkt oraz zintegrować się z innymi członkami drużyny. Dodatkowo został przeprowadzony konkurs, w czasie którego został wybrany najlepszy film nakręcony przez uczestników. Prezentacja filmów odbyła się na uroczystej kolacji w kopalni soli w Wieliczce.

Flower Travel

EnglishPolski
Language