Nigdy nie wiesz jakie talenty drzemią w Tobie samym. Odpowiedzi powinieneś szukać w swoim wnętrzu. Golf z pewnością jest sportem, który nie tylko poszerzy Twoje doświadczenie, ale również wzbogaci mentalnie. Nasza golfowa pasja jest zaraźliwa i rozwijająca, a stworzona w jej wyniku oferta golfowa, przeznaczona jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Pozwól nam pokazać Ci spojrzenie na świat przez pryzmat sportu, który odkryje przed Tobą wiele rzeczy niewidocznych dla oczu. Proponujemy wyjazdy grupowe  połączone z golfem na całym świecie. Skontaktuj się z nami.

SZKOCJA – Fairmont St Andrew

Ten pięciogwiazdkowy hotel położony jest na terenie posiadłości o powierzchni 210 hektarów, usytuowanej na klifach, z pięknym widokiem na zatokę St Andrews Bay. 18 miejsce w rankingu 100 najlepszych resortów golfowych wg magazynu Conde Nast Traveller.

Fairmont St Andrew www.standrewsbay.com

PORTUGALIA – Monte Rei

Resort położony we wschodniej części region Algavre. 18 dołkowe pole golfowe uznane za najlepsze w Portugalii.

Monte Rei http://www.monte-rei.com/

GRECJA – The Westin Costa Navarino Resort

Hotel położony przy pięknej malowniczej plaży w Mesynie. Pole golfowe The Dunes otworzone w 2010 roku ciągnie się wzdłuż wybrzeża morskiego. Możliwość gry w oddalonym o 7 km polu The Bay Course.

The Westin Costa Navarino Resort www.westincostanavarino.com

TURCJA – Cornelia Resort

Resort posiada dwa hotele: Cornelia Diamond i De Luxe. 27 dołkowe pole z widokiem na góry Taurus.

Cornelia Resort http://www.corneliaresort.com/

MAROKO – Mazagan Beach Resort

Luksusowy hotel oddalony godzinę jazdy od Casablanki. 18 dołkowe pole golfowe usytuowane wzdłuż plaży. Liczy 6,8 km i jest najdłuższym polem w Maroku.

Mazagan Beach Resort www.mazaganbeachresort.com

MAURITIUS – Le Touessrok

Uznawany za jeden z najlepszych resortów świata. Usytuowany na piaszczystym wybrzeżu. 18 dołkowe pole znajduje się na wyspie Ile aux Cerfs, gdzie można się dostać tylko łodzią.

Le Touessrok www.letouessrokresort.com/

DUBAJ – The Address Montgomerie

Ten pięciogwiazdkowy ośrodek położony jest pośród zielonych pól golfowych, ogrodów krajobrazowych i jezior w Dubaju. Do dyspozycji Gości jest 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, 2 sklepy golfowe oraz klub.

The Address Montgomerie www.themontgomerie.com

CHINY – Mission Hills Shenzhen

Największy obiekt golfowy świata. Posiada 12 pól golfowych na terenach wulkanicznych. Najbardziej ekskluzywny resort w Azji Południowej.

Mission Hills Shenzhen www.missionhillschina.com

TAJLANDIA – The Westin Siray Bay Resot & SPA Phuket

Obiekt znajduje się na wybrzeżu, przy samej zatoce i znajduje się 15 minut od miasta Phuket. W pobliżu znajdują się pola golfowe m.in.: Blu Canyon CG, Laguna Phuket GC, Mission Hills GC i inne.

SPA Phuket www.westinsiraybay.com

MEKSYK – Fairmont Mayakoba

Luksusowy, uhonorowany nagrodą AAA Five Diamond Award ośrodek znajduje się u wybrzeża Riwiery Majów i obejmuje szereg niskich budynków połączonych kanałami. Ośrodek otoczony jest tropikalnym lasem i oferuje piękny widok na morze. Zlokalizowany przy 18 dołkowym polu El Camaleon ze względu na zróżnicowane położenie i zmieniający się krajobraz.

Fairmont Mayakoba www.fairmont.com/mayakoba-riviera-maya

Ludzie mówią, że urodziłem się, żeby być golfistą, ale ja myślę, że urodziłem się, by być ojcem Eldrick Tiger Woods

EnglishPolski
Language