Wyjazd nagrodzony MP Power Awards 2014 w kategorii Najlepszy wyjazd Incentive

Hasło przewodnie projektu: „Uwolnij Swoją Siłę”. Celem podstawowym było pokonywanie własnych barier i słabości oraz zmaganie z żywiołem. Wyprawa miała charakter męskiej przygody. Uczestnicy doświadczyli dużej dawki adrenaliny, która sprzyjała integracji oraz tworzeniu się zespołu poprzez wspólne zmaganie z wyzwaniami. Celem pośrednim było promowanie produktu na tle islandzkiej przyrody.
Uczestnikom towarzyszyła profesjonalna ekipa filmowa oraz fotograf, którzy dokumentowali całość wyjazdu.
8 śmiałków 7 dni wyzwań tysiące emocji:
– Jaskinia lodowa
– Aktywne wulkany
– Nurkowanie na granicy kontynentów
– Jazda skuterem po zamarzniętym jeziorze
– Wspinaczka na szczyt lodowca
Niebanalne, trudno dostępne dla masowego odbiorcy oraz zróżnicowane aktywności, dostosowane ściśle do ekstremalnego charakteru wyprawy. Atrakcje mające na celu wydobycie z uczestników ich ukrytych możliwości oraz zintegrowanie grupy w obliczu surowości islandzkiej przyrody. Skomplikowana logistyka wyjazdu: konieczność uwzględnienia i pogodzenia wielu elementów: przeżycia przygody życia przez uczestników, koordynowanie pracy ekipy filmowej i vlogerów (łącznie z nadawaniem materiałów na żywo na YouTube – ponad 900.000 odtworzeń na oficjalnym kanale Wyprawy).
Umożliwienie i stworzenie warunków ekipie filmowej do wykonania profesjonalnego materiału filmowego i zdjęciowego wykorzystanego do dalszej promocji marki. Promowanie produktu w ekstremalnych miejscach – produkt (butelka wody) został m.in. zabrany do wnętrza jaskini, pod wodę podczas snorkelingu oraz wniesiony na wulkan.

WYPOWIEDZI UCZESTNIKÓW
„ Z perspektywy czasu mogę podpisać się pod określeniem, że cała ekspedycja żywioł 2014 na Islandię to przeżycia, wrażenia i reszta włącznie z logistyką, to 11 w skali 10- ciu”
„Ta kolacja i ten widok który mamy za namiotem to jest dosłownie wisienka na torcie całego wyjazdu” Kuba (vloger)
„Jest dobrze, jest energia, jest moc!” Wapniak (vloger)
„Przeżyliśmy takie rzeczy, których pewnie byśmy nigdy nie przeżyli, zobaczyliśmy rzeczy, których byśmy nie zobaczyli. Ekspedycja Żywioł 2014 – było genialnie! Polecam!” Sławek (uczestnik)
„To był zdecydowanie najlepszy wyjazd w moim życiu – elementy, aktywności, jak również podziwianie przyrody” Wadim (uczestnik)
„Moje słownictwo jest zbyt ubogie, żeby to wszystko określić” Sławek (uczestnik)

Flower Travel

EnglishPolski
Language