Kontekstem wyjazdu był coroczny wyjazd dla najlepszych klientów firmy.
Założeniem ogólnym briefu było zorganizowanie wyjazdu na truck racing dla kluczowych klientów. Wyjazd miał obejmować dzień wyścigu, jak również miał być okazją do zwiedzenia i poznania kultury miejsca. Ważne były posiłki w dobrych restauracjach serwujących lokalną kuchnię oraz przede wszystkim jazda ciężarówką z mistrzem wyścigu.
Koncepcję oparliśmy na świetnej lokalizacji butikowego hotelu, co pozwalało mieć najważniejsze zabytki Istambułu w zasięgu pieszego spaceru. Dzięki temu uniknęliśmy stania w korkach. Zaproponowaliśmy klientom zwiedzanie z Polką od lat mieszkającą w Turcji, która świetnie znała każdy zakątek miasta. Poleciła nam najlepsze restauracje w mieście serwujące lokalną kuchnię. Dzień wyścigu spędziliśmy na torze obserwując zmagania najlepszych kierowców. Następnie wróciliśmy do Istambułu na pożegnalną kolację w stylowej restauracji.

Wszystkie wyjazdy dla naszego klienta wiążą się z przygotowaniem dokładnej analizy ryzyka i sprawdzeniem każdego z podwykonawców. Dostosowujemy także usługi do standardów obowiązujących w firmie. Przez kilkanaście lat przeszliśmy wiele szkoleń z zasad bezpieczeństwa. Jest to dla nas wiedza, którą wykorzystujemy przy naszych realizacjach.

Grupie towarzyszył nasz pilot wskazany przez klienta. Spektakularnym punktem była jazda po torze wyścigowym z Mistrzem Europy. Każdy miał okazję driftować ciężarówką przy prędkości 100km/h.

Flower Travel

EnglishPolski
Language